laupäev, 24. veebruar 2018

NR 3

45. Tartu Maraton
18.02.2018
Distants 63 km
Aeg 5.32:27, 1815. koht

Oh, õnn ja rõõm! Talv tuli täpselt õigeks ajaks ja maa oli Tehvandilt Elvani valge. Nõnda saigi ära mõõdetud järjekordne täispikk Tartu Maraton. 

Numbrimaagiast: täispikk Tartu Maraton toimus viimati 3 aastat ning seekordne oli minu 3. täispikk Tartu Maraton, lisaks on tegemist 3. stardina minu 100 stardi sarjas. Mida see võib tähendada? Kas see on juhus või pidigi see nii olema? Ei mina tea, teen rõõmsalt sporti edasi :). 

Pikemalt ma maratoni kirjeldama ei hakka. See on ikkagi the Maraton ja nagu ütles Mihkel Tikerpalu kord Postimehes: "Iga õige eestlane peaks osalema vähemalt kord elus Tartu maratonil ja laulupeol!". Enda kaitseks ütlen, et see oli tookord kontekstist välja rebitud - kunagi sai selline asi klassivendade vestluses naljaga pooleks välja öeldud, suurt steitmenti ei tasu sellest otsida - ja kes ei taha, see ei pea ikka küll :). Aga kes tahab saada suusamaratonielamust, see ärgu lugegu blogisid, vaid pangu juba täna suusad alla, et järgmisel aastal Tartu Maratoni kilomeetrite mõõtmine mõnusam oleks! 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar