kolmapäev, 28. veebruar 2018

NR 4

SUUNTO virtuaaljooks
24.02.2018
Distants 5 km
Aeg 27:52, 11. koht

Mis teha siis kui tuhin on sees, aga rahvajooksu pole kusagilt võtta? Näiteks praegu, kui jooksuüritusi kalendrist ülemäära palju ei leia. Nagu mujal elus, tuleb siingi appi innovatsioon - kaugel see e-jooksmine enam on ja eks SUUNTO virtuaaljooksude sari ju omamoodi innovatsioon olegi.

Nõnda siis... Astud kodus uksest välja, valid suuna, lülitad sisse mõne treeningrakenduse - nt Endomondo - ja minek! Võistelda saab 5 ja 10 km ning pool- ja täispika maratoni distantsil. Tulemust saab timmida terve nädala jooksul - jookse või 2 korda päevas! Täpsema toimumisplaani ja lisainfo leiab Marathon100 kodulehelt www.marathon100.com.

Mina startisin oma kodu juurest Kristiinest ja tegin läbi tavapärase tervisejooksuringi kodukandi väiksematel ja suurematel tänavatel. Kuna ma ei olnud seda enne ära mõõtnud, siis üllatuseks selgus, et läbitud ring täpselt 5 km pikkune oligi. Sain jooksult tükikese tervist, lehm-libedal-jääl tunde - lumi oli ja on ju endiselt maas - ja võimaluse näha talve- ja vabariigi aastapäeva ilus Kristiine linnaosa.

Niisiis on võistluselamuse saamine toodud nüüd koju kätte. Ka tugitoolisportlane saab nüüd teleka ees rahvajooksu teha - Endomondo käima ja teleka ees edasi-tagasi :)! Pärast saad virtuaalse diplomi ja täitsa käegakatsutava medali kah. Rõõmu kui palju ja Eesti rahva tervis paraneb!

Eeee.... E-jooksma!!!


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar