laupäev, 21. aprill 2018

NR 8

Reval-Sport ergomeetrite triatlon
15.04.2018
Distants 10 minutit ratast, 5 minutit suuska, 5 minutit sõudmist
Tulemus 10077 m, 2. koht

Aprill on pakkunud ilusaid sooje ilmasid, aga siiski läbisin ma kingimaratoni raames esimese triatloni siseruumides. Tallinna vanalinna spordiklubis Reval-Sport peeti maha ergomeetrite triatlon - tagantjärele internetis surfates tundus, et tegemist pole teab mis uudse formaadiga, sest ergomeetrid on ju juba ammu leiutatud, aga minu jaoks siiski miski värsket ja tundmatut, mis ju selle kingituse üks eesmärke ongi.

Reval-Spordi kardiosaali olid üles rivistatud ratta-, suusa- ja sõudeergomeetrid ning kamp närveerivaid, ent samas rahu säilitada püüdvaid rahvasportlasi. Usun, et nii mõnigi neist teadis erinevalt minust, et mis ees ootab. Natuke soojendust, veidi mõttetööd "strateegia" osas ja lahti ta läkski. Juba esimestel sekunditel sain aru, et strateegiat rakendada ei õnnestu, vaid tuleb hagu anda :). Sekundid jooksid silme ees, võhmale oli esitatud suur väljakutse pidada vastu sprintides, iga minut väsitas üha enam, aga samas ka rahustas, sest lõpp tuli lähemale. Iga ala järel viis minutit hingetõmmet ja lõdvestust ning nõnda läbi kolme ala, silme ees terendamas lõõgastus veekeskuses ja saunades :).

Kokkuvõttes oli see igati vahva ja emotsioonideküllane ettevõtmine. Hiljem konkurentidega saunalaval kõneldes kuulsin ka teistest samalaadsetest võistlustest, nt poolmaratonist sõudeergomeetritel (vau!), nii et siin võib olla tegemist uue "armastusega" :). Pärast võistlust olid igatahes "liblikad kõhus", kas siis spordiala uudsusest või sellest, et eesmärk saada koht lõpetajate seas (tsiteerin: "Viimane koht on ju ka koht!") täitus ja rohkemgi veel.

Aitäh, Reval-Sport!

Foto: www.revalsport.ee

   

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar